شنبه, 28 مهر 1397

 

 

جشن تکلیف و عبادت فرزندان کارکنان صنعت آب و برق کردستان برگزار شد

جشن تکلیف و عبادت فرزندان کارکنان صنعت آب و برق استان کردستان با حضور مشاور وزیر نیرو و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو و مدیران عامل صنعت آب و برق و خانواده های همکاران صنعت برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان؛ در این مراسم مهندس شانظری رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان ضمن تبریک به دختران به سن تکلیف رسیده گفت: شما اکنون شایستگی عبادت و راز و نیاز با خدا را به دست آوردید و با دل پاک و شفاف خود می توانید روز به روز بیشتر و بهتر به پروردگار نزدیک شوید. وی همچنین از آنان خواست برای زلزله زدگان دعا کنند.

حجت الاسلام یزدانپرست مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو هم در این مراسم ضمن تبرکی هفته وحدت از همراهی خانم ها و خانواده های صنعت آب و برق با همسران شان در راستای انجام وظیفه خطیر تأمین و آب و برق پایدار مردم قدردانی نمود.

وی در بخش دیگری از سخنانشان به موضوع تکلیف پرداخت گفت در عالم هستی فقط انسان تکلیف پذیرفته و این نشان از توانایی و اشرف مخلوقات بودن آنان است لذا بایستی این مهم  را ارج نهاد و به درستی تکالیف خود در مقابل خداوند را انجام داد.

در ادامه مراسم، مولودی خوانی و مداحی، تقدیر از فعالین عرصه نماز و فرهنگی شرکتها و همچنین اجرای برنامه شاد هنری- مذهبی اجرا گردید.

منبع خبر: مدیریت روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان