شنبه, 28 مهر 1397

 

 

مشاور وزیر نیرو: مدیریت مصرف در دوبخش مردمی و مهندسی مورد توجه قرار گیرد

مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان کردستان ضمن اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت صرفه جویی، بر مدیریت مصرف در دوبخش مردمی و مهندسی تأکید نمود.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان، مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان کردستان شرکت نمود.

حجت الاسلام یزدانپرست مشاور وزیر نیرو از همه ظرفیت های وزارت نیرو و شرکتها و خارج از مجموعه از جمله ائمه جمعه و جماعات و روحانیون بایستی در راستای فرهنگ سازی مدیریت مصرف و مصرف بهنیه منابع آب و برق استقاده نمود.

مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در بخش دیگری از سخنانشان بر اهمیت موضوع خانواده و توجه به بنیان آن، برگزاری مسابقات قرآنی میان همکاران و فرزندان آنها، شرکت مدیران و کارکنان در نماز جماعت و توجه به مسائل بازنشستگان در برنامه فرهنگی شرکتها اشاره نمود.

رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان کردستان ضمن تقدیر از حضور مستمر حجت الاسلام یزدانپرست در استان به نیابت از سایر مدیران در این جلسه گزارشی از اقدامات و برنامه های فرهنگی انجام شده در صنعت آب و برق استان ارائه نمود.

مهندس اقبال شانظری گفت علیرغم کمبود شدید اعتبارات در حوزه مصرف بهینه آب و برق بویژه در بخش کشاورزی بصورت مستمر فرهنگسازی صورت می پذیرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان با توجه به برنامه های ابلاغی و همچنین انعقاد تفاهم نامه با ارگانها و نهادهای استانی در این حوزه اقدامات خوبی توسط شرکتها در دست اقدام می باشد.

وی همچنین گفت صنعت آب و برق استان حضور پرشور و گسترده در مراسمات و مناسبات ملی و مذهبی استانی و شهرستانی داشته و در حوزه امر به معروف و نهی از منکر موفق به کسب رتبه برتر گردیده ایم.

مهندس شانظری همچنین به اقدامات صورت گرفته در زلزله اخیر کرمانشاه اشاره کرد و گفت صنعت آب و برق استان بصورت ویژه هم کمک های نقدی و غیرنقدی و هم کمک های فنی و مهندسی به استان کرمانشاه ارائه نمود.

استفاده از ظرفیت صداوسیما و رسانه ها، روحانیون، بازدید اقشار مختلف از تأسیسات آب و برق، ارتباط با بازنشسته ها و استفاده از تجربیات آنان، برنامه های متنوع فرهنگی د ر مناسبت های مختلف سال، سمینارها و برنامه های مختلف در سطح شهر و روستا، از جمله اقدامات فرهنگی صنعت آب و برق استان می باشد.

منبع خبر: مدیریت روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان